Kultahippujen aluekarsinta Kuusankoski 23.2.2013

KuusA:n Kaakkois-Suomen Kultahippujen aluekarsinta
Kouvola, Puhjonmäen väestösuoja 23.02.2013

10m Ilmakivääri 40 ls, sarja N16
1. Tiia Mauno KuusA 96 95 94 93 378
2. Suvi Petäjäsaari MyA 93 94 92 94 373

10m Ilmakivääri 40 ls, sarja Y16
1. Sami Petäjäsaari MyA 90 97 94 92 373
2. Mika Piipponen KuusA 84 86 93 88 351
3. Joona Rajala KuusA 88 88 89 83 348

10m Ilmakivääri 40 ls, sarja N18
1. Satu Korhola MA 94 97 97 94 382
2. Emmi Hyrkäs Hahlo 96 95 92 96 379

10m Ilmakivääri 20 ls, sarja 10IT
1. Milla Ylönen PiekSA 100 100 200
2. Sakke Petäjäsaari MyA 100 97 197 16x
3. Ekku Korhola MA 97 100 197 12x
4. Otto Rahikainen MA 97 98 195
5. Vertti Sipponen MA 97 97 194
6. Mika Viljakainen Kalske 97 96 193
7. Santra Mauno KuusA 97 95 192 12x
8. Joel Palmgren MA 96 96 192 10x
9. Elias Kanerva KuusA 97 94 191
10. Topi Juonoja KuusA 95 94 189
11. Niki Joutjärvi KuusA 93 95 188

10m Ilmakivääri 20 ls, sarja 11-14A
1. Onni Parkko KAS 99 98 197

10m Ilmakivääri 20 ls, sarja 12HT
1. Jesse Heikkilä MA 94 93 187
2. Taru Vainio KuusA 87 91 178
3. Severi Mauno KuusA 90 80 170
4. Konsta Kyröläinen Kalske 79 75 154

10m Ilmakivääri 20 ls, sarja 12VT
1. Yaroslav Ishanov HlAS 85 87 172

10m Ilmakivääri 30 ls, sarja 14HT
1. Janika Miettinen KuusA 100 100 100 300
2. Jonna Mauno KuusA 100 97 99 296
3. Ella Sysmäläinen MA 98 99 98 295
4. Teemu Puuska MA 97 98 99 294
5. Emma Kanerva KuusA 98 95 99 292
6. Oona Vainio KuusA 97 95 98 290
7. Tomi Krekula KuusA 95 99 94 288
8. Emmi Pekkanen KuusA 93 96 94 283
9. Anniina Seppälä KuusA 95 95 90 280
10. Juho Juonoja KuusA 92 90 96 278

10m Ilmakivääri 30 ls, sarja 14VT
1. Sonja Siitonen Hahlo 94 95 86 275
2. Nico Liljeqvist KAS 91 89 88 268
3. Marko Haponen MA 64 74 73 211

10m Ilmakivääri 20 ls, sarja 8IT
1. Niko Piirainen KAS 93 97 190
2. Siiri Petäjäsaari MyA 90 91 181
3. Mikko Haponen MA 86 92 178
4. Eemil Valkama MA 79 86 165
5. Tino Liljeqvist KAS 79 83 162
6. Juuso Kukkola KuusA 75 71 146

10m Ilmapistooli 40 ls, sarja N20
1. Mari Rautio Hahlo 87 94 93 87 361

10m Ilmapistooli 20 ls, sarja 10IT
1. Aino Rytkönen MA 90 96 186
2. Ekku Korhola MA 89 94 183
3. Otto Rahikainen MA 91 89 180
4. Vertti Sipponen MA 91 83 174
5. Joel Palmgren MA 79 76 155

10m Ilmapistooli 20 ls, sarja 12VT
1. Jesse Kukkola KuusA 80 71 151
2. Niko Okkonen MA 82 65 147
3. Matti Korhola MA 75 69 144

10m Ilmapistooli 30 ls, sarja 14VT
1. Julia Palmgren MA 78 86 90 254
2. Teemu Puuska MA 83 81 82 246
3. Enni Suutari MA 78 79 88 245

10m Ilmapistooli 20 ls, sarja 8IT
1. Niko Piirainen KAS 84 88 172
2. Mikko Haponen MA 80 88 168

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *